O nas

AUTO STUDIO

Nasza firma to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, świadczymy usługi związane z bardzo obszernym tematem auto detailingu. Szeroki zakres prac, umiejętności oraz ciągłe doszkalanie pracowników w nowych technologiach sprawia, że każdą ze zleconych prac jesteśmy w stanie przeprowadzić bezpiecznie dla aut. W nasze ręce trafiają auta zarówno luksusowe jak i klasy średniej. Do każdego KLIENTA podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem. Każdy klient otrzymuje od nas szczegółową informację, jakie usługi w przypadku JEGO auta należałoby zastosować, na czym one polegają oraz jak następnie dbać o auto. Do czyszczenia oraz pielęgnacji używamy tylko starannie dobranych, profesjonalnych środków. Staramy się aby auto miało świetny wygląd, a klient długo cieszył się z efektów naszej pracy i zyskał nasze zaufanie.

Auto detailing polega na bardzo dokładnym myciu, czyszczeniu auta oraz odpowiedniej jego pielęgnacji. Dbamy o wygląd każdego elementu, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale. Nasza praca sprawi, że każde auto odzyska swój pierwotny blask.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji naszych prac zamieszczonych w zakładce GALERIA oraz skorzystania z proponowanych usług. 

  • 05-091 Zabki ul. Sosnowa 

  • biuro@autostudio24.pl

  • Rafal Kask 664 778 508