Oferta

 • PRANIE TAPICERKI

  Usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia z elementów tapicerowanych w samochodzie. Pranie to proces wieloetapowy, tapicerka prana jest na mokro, natomiast klient odbiera od nas auto całkowicie suche. Dzięki usłudze, wnętrze zyskuje klinicznie czysty wygląd a zapach świeżości wpływa pozytywnie na jakość podróżowania. Dodatkowo auto znacznie zyskuje na wartości.

 • RENOWACJA I OCHRONA TAPICERKI SKÓRZANEJ

  Posiadamy szeroką wiedzę na temat czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej. Wiemy jak pielęgnować ją w bezpieczny a jednak efektowny sposób. Usługa wykonywana jest za pomocą profesjonalnych przeznaczonych do tego produktów. 

  Proces czyszczenia powoduje, że skóry odzyskują swoje pierwotne piękno, natomiast odpowiednia ich impregnacja sprawi, że efekt ten utrzyma się na długo. Zabieg konserwacji skór odpowiednio je nawilża i uelastycznia, tym samym przedłuża ich zywotność!

 • RENOWACJA LAKIERU

  Usługa polega na wieloetapowym usuwaniu defektów powłoki lakierniczej, powstałych podczas użytkowania auta oraz nieodpowiedniej jego pielęgnacji. Proces renowacji umożliwia przywrócenie pierwotnego stanu lakieru, eliminując powstałe na nim rysy czy zmatowienia. Odpowiednie jego zabezpiezenie oraz pielęgnacja gwarantuje utrzymanie się efektu na długo. Auto nabiera blasku, a jego wartość znacząco wzasta.

 • CERAMICZNE POWŁOKI OCHRONNE

  Zajmujemy się aplikacją ceramicznych powłok ochronnych znanych producentów tj.: ULTRA COAT, CERAMIC PRO czy FIREBALL, którzy od lat cieszą się uznaniem. Posiadamy niezbędną wiedzę na temat odpowiedniego przygotowania lakieru przed nałożeniem produktu. 

  Powłoka ceramiczna jest innowacyjnym rozwiązaniem, w dziedzinie ochrony lakieru. Chroni go przed zarysowaniami i matowieniem powstałym w wyniku codziennego użytkowania oraz pielęgnacji. Dzięki właściwościom hydrofobowym, odprowadza wodę, co w szczególności możemy zaobserwować podczas opadów. Zabezpieczone auto mniej sie brudzi, a przede wszystkim myje się je z łatwością, nie pozostawiając smug. Uszlachetniony lakier odporny jest na szkodliwe działanie promieni UV, warunki atmosferyczne oraz środki chemiczne.

 • CERAMICZNE ZABEZPIECZENIE FELG

  Felgi są elementami auta, które są w znacznym stopniu narażone na zniszczenie. W tej kwestii świetnie sprawdzi się najwyższej klasy zabezpieczenie w postaci powłoki ceramicznej, która ochroni felgi przed szkodliwym działaniem środków chemicznych, używanych do ich czyszczenia. Ceramiczne zabezpieczenie posiada właściwości hydrofobowe oraz samoczyszczące. Dzięki temu sprawi, że doczyszczanie felg przejdzie do przeszłości a ich dobra kondycja utrzyma się na długo.

 • PRZYCIEMNIANIE SZYB

  Nasza firma oferuje przyciemnianie szyb samochodowych. Najlepsi producenci folii jak 3m, Global, Sun-Gard, Armorlite Exclusive - zapewniają długą żywotność folii, która nie blaknie, nie łuszczy się, jest odporna na zarysowania, gwarancja do 12 lat. Wszystkie posiadane przez nas folie mają ważny certyfikat instytutu szkła i ceramiki (ISIC) Oferta skierwoana jest do osób ceniących prywatność oraz komfort podróży. Oprócz zalet estetycznych auto z oklejonymi szybami dużo mniej nagrzewa się latem, co zmniejsza obciążenie klimatyzacji w upalne dni. Folie posiadają stopień przepuszczalności od 5% do 70%.

 • OFERTA VIP 

  Oferta skierowana jest do osób oczekujących czegoś więcej, do osób, które stawiają komfort jazdy na pierszym miejscu a nienaganny wygląd auta traktują jak swoją wizytówkę. Efekt ten możliwy jest do uzyskania poprzez wykonanie szeregu czynności przy użyciu odpowiednych środków. Naszym celem jest doprowadzenie auta do idealnego stanu, niemalże salonowego.Dbamy tu o każdy najmniejszy detal.....

   

Odbiór auta
od klienta

Przez wiele lat zyskaliśmy zaufanie klientów. Odbieramy auto od klienta w umówionym miejscu i o umówionej godzinie. Kiedy my zajmujemy się autem, właściciel w tym czasie może załatwić wiele innych spraw. Odbiór auta jest możliwy na terenie Ząbek i okolic po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 • 05-091 Zabki ul. Sosnowa 

 • biuro@autostudio24.pl

 • Rafal Kask 664 778 508